Tiritoğlu ailesinin öz kaynaklarının ve maddi manevi birikimlerinin yatırımcılara dönüştürülmesi doğrultusunda 1929 yılında başlayal yolculuğumuz, hiç durmadan ve her geçen gün geliştirerek devam ediyor.
Kat ettiğimiz yola baktığımızda, karşımıza gurur verici bir tablo çıkıyor.Aldığımız aile kültürü,çalışanlarımızın azmi ve sektördeki kurumsal paydaşlarımızla bugünlere kadar gelen firmamız, geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında.
Geçmişin birikimlerini günün gerekleri ve sektörün ihtiyaçları ile birleşerek doğru bir yolda sağlam adımlar atarak son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. İnşaat sektöründe ki çok değerli firmalara çözüm ortaklığı sunarken güven ve kalite denilince hep bizim adımız anıldı. Çünkü Tiritoğlu Dizayn Yapı Malzemeleri A.Ş. ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Bizim için kalite bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu.
Çalışma ilkelerimizden ödün vermeden, değerlerimize sahip çıkarak, ulusal ve uluslararası piyasaları takip ederek yeniliği hep ön planda tutmaya özen gösterdik. Hizmet sunduğumuz firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.
Tiritoğlu Dizayn Yapı Malzemeleri A.Ş. Yönetim Kurulu olarak, 79 yılı geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta, bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyoruz.

Saygılarımla,
Tiritoğlu Dizayn Yapı Malzemeleri A.Ş.
Yönetim Kurulu Adına
Yönetim Kurulu Başkanı
Faruk TİRİTOĞLU